Despre noi Legaturi Contact Blog
  
     Program cerc
     Calendar competitional
     Comunicate
     Rezultate competitii
     Album foto
     Sponsori
     Ajuta cu 2%
     Parteneri
     Importanta sahului in educatie
 
 
Tinerii Maestri Craiova - Program Cerc
Program Cerc

Noiembrie 2017

  • Miercuri 08.11 ora 17:00 - Sc. Gimnaziala "Alexandru Macedonski";
  • Vineri 10.11 ora 18:00 - Facultatea de Sport;
  • Sambata 11.11 ora 13:30 - Facultatea de Sport;
  • Miercuri 15.11 ora 17:00 - Sc. Gimnaziala "Alexandru Macedonski";
  • Sambata 18.11 ora 13:30 - Facultatea de Sport;
  • Miercuri 22.11 ora 17:00 - Sc. Gimnaziala "Alexandru Macedonski";
  • Vineri 24.11 ora 18:00 - Facultatea de Sport;
  • Sambata 25.11 ora 13:30 - Facultatea de Sport;
  • Miercuri 29.11 ora 17:00 - Sc. Gimnaziala "Alexandru Macedonski";

OCTOMBRIE  2017

  • Marti 03.10 ora 17:00 - Facultatea de Sport;
  • Miercuri 04.10 ora 17:00 - Sc. Gimnaziala "Alexandru Macedonski";
  • Vineri 06.10 ora 18:00 - Facultatea de Sport;
  • Sambata 07.10 ora 13:30 - Facultatea de Sport;
  • Marti 10.10 ora 17:00 - Facultatea de Sport;
  • Miercuri 11.10 ora 17:00 - Sc. Gimnaziala "Alexandru Macedonski";
  • Sambata 14.10 ora 13:30 - Facultatea de Sport;
  • Marti 17.10 ora 17:00 - Facultatea de Sport;
  • Miercuri 18.10 ora 17:00 - Sc. Gimnaziala "Alexandru Macedonski";
  • Vineri 20.10 ora 18:00 - Facultatea de Sport;
  • Sambata 21.10 ora 13:30 - Facultatea de Sport;
  • Marti 24.10 ora 17:00 - Facultatea de Sport;
  • Miercuri 25.10 ora 17:00 - Sc. Gimnaziala "Alexandru Macedonski";
  • Sambata 28.10 ora 13:30 - Facultatea de Sport;

SEPTEMBRIE  2017

  • Marti 12.09 ora 17:00 - Facultatea de Sport;
  • Miercuri 13.09 ora 17:00 - Sc. Gimnaziala "Alexandru Macedonski";
  • Sambata 16.09 ora 14:00 - Facultatea de Sport;
  • Marti 19.09 ora 17:00 - Facultatea de Sport;
  • Miercuri 20.09 ora 17:00 - Sc. Gimnaziala "Alexandru Macedonski";
  • Vineri  22.09 ora 18:00 - Facultatea de Sport;
  • Sambata 23.09 ora 14:00 - Facultatea de Sport;
  • Marti 26.09 ora 17:00 - Facultatea de Sport;
  • Miercuri 27.09 ora 17:00 - Sc. Gimnaziala "Alexandru Macedonski";
  • Sambata 30.09 ora 14:00 - Facultatea de Sport;

IUNIE  2017

  • Marti 06.06 ora 17:30 - Facultatea de Sport;
  • Sambata 10.06 ora 14:00 -Facultatea de Sport;
  • Marti 13.06 ora 17:00 - Facultatea de Sport;
  • Sambata 17.05 ora 10:30 -Facultatea de Sport - Cupa "Tinerii Maestri" - editia a III-a;

MAI  2017


  • Marti 02.05 ora 17:00 - Facultatea de Sport;
  • Miercuri 03.05 ora 17:00 - Sc. Gimnaziala "Alexandru Macedonski";
  • Sambata 06.05 ora 14:00 -Facultatea de Sport;
  • Marti 09.05 ora 17:00 - Facultatea de Sport;
  • Miercuri 10.05 ora 17:00 - Sc. Gimnaziala "Alexandru Macedonski";
  • Sambata 13.05 ora 14:00 -Facultatea de Sport;
  • Marti 16.05 ora 17:00 - Facultatea de Sport;
  • Miercuri 17.05 ora 17:00 - Sc. Gimnaziala "Alexandru Macedonski";
  • Sambata 20.05 ora 14:00 -Facultatea de Sport;
  • Marti 23.05 ora 17:00 - Facultatea de Sport;
  • Miercuri 24.05 ora 17:00 - Sc. Gimnaziala "Alexandru Macedonski";
  • Sambata 27.05 ora 14:00 -Facultatea de Sport;
  • Marti 30.05 ora 17:00 - Facultatea de Sport;
  • Miercuri 31.05 ora 17:00 - Sc. Gimnaziala "Alexandru Macedonski";

APRILIE  2017

  • Sambata 01.04 ora 13:30 -Facultatea de Sport;
  • Marti 04.04 ora 17:00 - Facultatea de Sport;
  • Miercuri 05.04 ora 17:00 - Sc. Gimnaziala "Alexandru Macedonski";
  • Sambata 08.04 ora 11:30 -Facultatea de Sport;
  • Marti 11.04 ora 17:00 - Facultatea de Sport;
  • Miercuri 12.04 ora 17:00 - Sc. Gimnaziala "Alexandru Macedonski";


MARTIE  2017


  • Miercuri 01.03 ora 17:00 - Sc. Gimnaziala "Alexandru Macedonski";
  • Sambata 04.03 ora 15:00 -Facultatea de Sport- Cupa Martisor;
  • Duminica 05.03 ora 09:30 -Facultatea de Sport- Cupa Martisor;
  • Marti 07.03 ora 17:00 - Facultatea de Sport;
  • Miercuri 08.03 ora 17:00 - Sc. Gimnaziala "Alexandru Macedonski";
  • Sambata 11.03 ora 13:30 -Facultatea de Sport;
  • Marti 14.03 ora 17:00 - Facultatea de Sport;
  • Miercuri 15.03 ora 17:00 - Sc. Gimnaziala "Alexandru Macedonski";
  • Sambata 18.03 ora 13:30 -Facultatea de Sport;
  • Marti 21.03 ora 17:00 - Facultatea de Sport;
  • Miercuri 22.03 ora 17:00 - Sc. Gimnaziala "Alexandru Macedonski";
  • Sambata 25.03 ora 13:30 -Facultatea de Sport;
  • Marti 28.03 ora 17:00 - Facultatea de Sport;
  • Miercuri 29.03 ora 17:00 - Sc. Gimnaziala "Alexandru Macedonski";

FEBRUARIE  2017

  • Miercuri 01.02 ora 17:00 - Sc. Gimnaziala "Alexandru Macedonski";
  • Sambata 04.02 ora 13:30 - Facultatea de Sport;
  • Sambata 11.12 ora 13:30 - Facultatea de Sport;
  • Marti 14.02 ora 17:00 - Facultatea de Sport;
  • Miercuri 15.02 ora 17:00 - Sc. Gimnaziala "Alexandru Macedonski";
  • Sambata 18.02 ora 13:30 -Facultatea de Sport;
  • Marti 21.02 ora 17:00 - Facultatea de Sport;
  • Miercuri 22.02 ora 17:00 - Sc. Gimnaziala "Alexandru Macedonski";
  • Sambata 25.02 ora 13:30 -Facultatea de Sport;
  • Marti 28.02 ora 17:00 - Facultatea de Sport.

IANUARIE  2017

  • Marti 10.01 ora 16:45 - Facultatea de Sport;
  • Miercuri 11.01 ora 17:00 - Sc. Gimnaziala "Alexandru Macedonski";
  • Sambata 14.01 ora 13:00 -Facultatea de Sport;
  • Marti 17.01 ora 16:45 - Facultatea de Sport;
  • Miercuri 18.01 ora 17:00 - Sc. Gimnaziala "Alexandru Macedonski";
  • Sambata 21.01 ora 13:00 -Facultatea de Sport;
  • Marti 24.01 ora 10:00 - Facultatea de Sport - Cupa Unirii - concurs blitz;
  • Miercuri 25.01 ora 17:00 - Sc. Gimnaziala "Alexandru Macedonski";
  • Sambata 28.01 ora 13:00 -Facultatea de Sport;
  • Marti 31.01 ora 16:45 - Facultatea de Sport;

DECEMBRIE  2016

  • Sambata 03.12 ora 13:00 -Facultatea de Sport;
  • Marti 06.12 ora 16:45 - Facultatea de Sport;
  • Miercuri 07.12 ora 17:00 -  Sc. Gimnaziala "Alexandru Macedonski";
  • Sambata 10.12 ora 13:00 -Facultatea de Sport;
  • Marti 13.12 ora 16:45 - Facultatea de Sport;
  • Miercuri 14.12 ora 17:00 -  Sc. Gimnaziala "Alexandru Macedonski";
  • Sambata 17.12 ora 13:00 -Facultatea de Sport;
  • Duminica 18.12 ora 10:00 - Facultatea de Sport - Concurs dezlegari "Invata sa rezolvi", editia a VII-a;
  • Marti 20.12 ora 16:45 - Facultatea de Sport;
  • Miercuri 28.12 ora 17:00 - Facultatea de Sport - Jocuri amicale intre  "Tinerii Maestri" si prietenii lor.

NOIEMBRIE  2016


  • Marti 01.11 ora 16:45 - Facultatea de Sport;
  • Miercuri 02.11 ora 17:00 -  Sc. Gimnaziala "Alexandru Macedonski"
  • Sambata 05.11 ora 13:00 -Facultatea de Sport;
  • Luni 07.11 ora 16:00 - Casa de cultura "Traian Demetrescu" - Workshop - Educatia prin sah - Simultan;
  • Marti 08.11 ora 16:45 - Facultatea de Sport;
  • Miercuri 09.11 ora 17:00 -  Sc. Gimnaziala "Alexandru Macedonski"
  • Sambata 12.11 ora 13:00 -Facultatea de Sport;
  • Duminica 13.11 ora 10:00 - Facultatea de Sport - Jocuri amicale intre "Tinerii Maestri" si prietenii lor;
  • Marti 15.11 ora 16:45 - Facultatea de Sport;
  • Miercuri 16.11 ora 17:00 -  Sc. Gimnaziala "Alexandru Macedonski"
  • Sambata 19.11 ora 13:00 -Facultatea de Sport;
  • Marti 22.11 ora 16:45 - Facultatea de Sport;
  • Miercuri 23.11 ora 17:00 -  Sc. Gimnaziala "Alexandru Macedonski"
  • Sambata 26.11 ora 13:00 -Facultatea de Sport;
  • Marti 29.11 ora 16:45 - Facultatea de Sport;

OCTOMBRIE  2016

  • Marti 04.10 ora 16:45 - Facultatea de Sport;
  • Miercuri 05.10 ora 17:00 -  Sc. Gimnaziala "Alexandru Macedonski"
  • Vineri 07.10 ora 16:45 - Facultatea de Sport;
  • Sambata 08.10 ora 13:00 -Facultatea de Sport;
  • Marti 11.10 ora 16:45 - Facultatea de Sport;
  • Miercuri 12.10 ora 17:00 -  Sc. Gimnaziala "Alexandru Macedonski"
  • Vineri 14.10 ora 16:45 - Facultatea de Sport;
  • Sambata 15.10 ora 10:00 - Calafat- Miniolimpiada transfrontaliera;
  • Marti 18.10 ora 16:45 - Facultatea de Sport;
  • Miercuri 19.10 ora 17:00 -  Sc. Gimnaziala "Alexandru Macedonski"
  • Vineri 21.10 ora 16:45 - Facultatea de Sport;
  • Sambata 22.10 ora 13:00 -Facultatea de Sport;
  • Marti 25.10 ora 16:45 - Facultatea de Sport;
  • Miercuri 26.10 ora 17:00 -  Sc. Gimnaziala "Alexandru Macedonski"
  • Vineri 28.10 ora 16:45 - Facultatea de Sport;
  • Sambata 29.10 ora 13:00 -Facultatea de Sport;


SEPTEMBRIE  2016


  • Marti 13.09 ora 16:45 - Facultatea de Sport;
  • Vineri 16.09 ora 16:45 - Facultatea de Sport;
  • Sambata 17.09 ora 13:00 -Facultatea de Sport;
  • Marti 20.09 ora 16:45 - Facultatea de Sport;
  • Miercuri 21.09 ora 17:00 -  Sc. Gimnaziala "Alexandru Macedonski"
  • Vineri 23.09 ora 16:45 - Facultatea de Sport;
  • Sambata 24.09 ora 13:00 -Facultatea de Sport;
  • Marti 27.09 ora 16:45 - Facultatea de Sport;
  • Miercuri 28.09 ora 17:00 -  Sc. Gimnaziala "Alexandru Macedonski"
  • Vineri 30.09 ora 16:45 - Facultatea de Sport;

IULIE - AUGUST 2016

    In lunile de vacanta Directia Judeteana de Sport si Tineret Dolj cu sprijinul unor cluburi sportive va derula proiectul SUMMER SPORT, poiect prin care copiii se pot initia gratuit (10 sedinte - 2 saptamani) la unul din sporturile: sah, fotbal, baschet, handbal, volei, dans si karate. Mai multe detalii si formularul de inscriere se gasesc pe site-ul D.J.S.T. Dj. sau la sediul institutiei din str. Gh. Doja nr. 2.

   Cei care doresc sa faca initierea cu clubul nostru trebuie sa opteze pentru locatia de la Fac. de Ed. Fizica si Sport din str. Brestei (fostul Liceu Militar). Cursurile se vor organiza pe patru serii (18-29 iulie si  1-12 august ), zilnic intre orele 17:00 - 18:30.

  


IUNIE  2016

  • Miercuri 01.06 ora 17:00 -  Sc. Gimnaziala "Alexandru Macedonski";
  • Vineri 03.06 ora 16:45 - Facultatea de Sport;
  • Sambata 04.06 ora 14:00 -Facultatea de Sport;
  • Marti 07.06 ora 16:45 - Facultatea de Sport;
  • Miercuri 08.06 ora 17:00 -  Sc. Gimnaziala "Alexandru Macedonski";
  • Vineri 10.06 ora 16:45 - Facultatea de Sport;
  • Sambata 11.06 ora 14:00 -Facultatea de Sport;
  • Marti 14.06 ora 16:45 - Facultatea de Sport;
  • Miercuri 15.06 ora 17:00 -  Sc. Gimnaziala "Alexandru Macedonski";
  • Vineri 17.06 ora 16:45 - Facultatea de Sport;
  • Sambata 18.06 ora 13:00 - Facultatea de Sport - Cupa Tinerii Maestri, ed. a II-a;
  • Duminica 19.06 ora 09:30 - Facultatea de Sport - Cupa Tinerii Maestri, ed. a II-a;
  • Marti 21.06 ora 16:45 - Facultatea de Sport;
  • Miercuri 22.06 ora 17:00 -  Sc. Gimnaziala "Alexandru Macedonski";

MAI  2016

  • Miercuri 04.05 ora 17:00 -  Sc. Gimnaziala "Alexandru Macedonski";
  • Vineri 06.05 ora 16:45 - Facultatea de Sport;
  • Sambata 07.05 ora 14:00 -Facultatea de Sport;
  • Marti 10.05 ora 16:45 - Facultatea de Sport;
  • Miercuri 11.05 ora 17:00 -  Sc. Gimnaziala "Alexandru Macedonski";
  • Vineri 13.05 ora 16:45 - Facultatea de Sport;
  • Sambata 14.05 ora 14:00 -Facultatea de Sport;
  • Marti 17.05 ora 16:45 - Facultatea de Sport;
  • Miercuri 18.05 ora 17:00 -  Sc. Gimnaziala "Alexandru Macedonski";
  • Vineri 20.05 ora 16:45 - Facultatea de Sport;
  • Sambata 21.05 ora 14:00 -Facultatea de Sport;
  • Duminica 22.05 ora 10:00 - PETRECEREA  CAMPIONILOR
  • Marti 24.05 ora 16:45 - Facultatea de Sport;
  • Miercuri 25.05 ora 17:00 -  Sc. Gimnaziala "Alexandru Macedonski";
  • Vineri 27.05 ora 16:45 - Facultatea de Sport;
  • Sambata 28.05 ora 14:00 -Facultatea de Sport;
  • Marti 31.05 ora 16:45 - Facultatea de Sport;

APRILIE 2016

  • Vineri 01.04 ora 16:45 - Facultatea de Sport;
  • Sambata 02.04 ora 12:00 - Restaurant Flora - Cupa Rotary Probitas;
  • Duminica 03.04 ora 9:30 - Restaurant Flora - Cupa Rotary Probitas;
  • Marti 05.04 ora 16:45 - Facultatea de Sport;
  • Miercuri 06.04 ora 17:00 -  Sc. Gimnaziala "Alexandru Macedonski";
  • Vineri 08.04 ora 16:45 - Facultatea de Sport;
  • Sambata 09.04 ora 14:00 -Facultatea de Sport;
  • Marti 12.04 ora 16:45 - Facultatea de Sport;
  • Miercuri 13.04 ora 17:00 -  Sc. Gimnaziala "Alexandru Macedonski";
  • Vineri 15.04 ora 16:45 - Facultatea de Sport;
  • Sambata 16.04 ora 14:00 -Facultatea de Sport;
  • Marti 19.04 ora 16:45 - Facultatea de Sport;
  • Miercuri 20.04 ora 17:00 -  Sc. Gimnaziala "Alexandru Macedonski";
  • Vineri 22.04 ora 16:45 - Facultatea de Sport;

                                      MARTIE  2016

 

  • Marti 01.03 ora 16:45 - Facultatea de Sport;
  • Miercuri 02.03 ora 17:00 -  Sc. Gimnaziala "Alexandru Macedonski";
  • Joi 03.03 ora 16:30 - Bright Minds Craiova;
  • Vineri 04.03 ora 16:45 - Facultatea de Sport;
  • Sambata 05.03 ora 14:30 - Facultatea de Sport - Cupa Martisor, ed. a III-a;
  • Duminica 06.03 ora 09:30 - Cupa Martisor - Concurs sah rapid;
  • Marti 08.03 ora 16:45 - Facultatea de Sport;
  • Miercuri 09.03 ora 17:00 -  Sc. Gimnaziala "Alexandru Macedonski";
  • Joi 10.03 ora 16:30 - Bright Minds Craiova;
  • Vineri 11.03 ora 16:45 - Facultatea de Sport;
  • Sambata 12.03 ora 14:00 -Facultatea de Sport;
  • Marti 15.03 ora 16:45 - Facultatea de Sport;
  • Miercuri 16.03 ora 17:00 -  Sc. Gimnaziala "Alexandru Macedonski";
  • Joi 17.03 ora 16:30 - Bright Minds Craiova;
  • Vineri 18.03 ora 16:45 - Facultatea de Sport;
| Despre noi | Legaturi | Calendar competitional | Comunicate | Rezultate competitii | Album foto | Program cerc | Sponsori | Parteneri | Contact | Blog |

Tinerii maestri Craiova ©2008 . Toate drepturile rezervate   

Created, Designed and Hosted by WebStrategy